Makijaż permanentny

 

Makijaż permanentny jest to technika, która polega na wprowadzaniu hipoalergicznych barwników mineralnych  do zewnętrznych warstw skóry.

Makijaż ten ma szeroką gamę zastosowań: od podkreślenia zarysu brwi, wykonania kresek na powiekach, podkreślenia konturu ust oraz zmiany pełnego ich wypełnienia. Efekt zabiegów makijażu permanentnego widoczny jest przez kilka lat.

 

Makijaż permanentny brwi metodą pudrową oraz ombre

 

Makijaż wykonujemy maszynką, używając cienkich jednorazowych igieł. Wprowadzamy odpowiedni odcień pigment w naskórek delikatnymi ruchami wymiatania. Jest to metoda odpowiednia do każdego rodzaju skóry, również tłustej. Podczas zabiegi można zniwelować niedoskonałości a także wyrównać asymetrię linii brwi. Makijaż sprawdza się również w przypadku ich braku. Powinno się pamiętać, że makijaż tą metoda złuszcza się szybko, ponieważ się zrobiony najlżej aby wyglądał naturalnie i nie przypominał tatuażu, dlatego zaleca się poprawę do dwóch lat od zrobienia makijażu.

Makijaż permanentny oczu

 

Kreski na górnych i dolnych powiekach to doskonała propozycja dla pań w każdym wieku. Dobrze wykonane będą zdobić oko i świetnie wyglądać. Dobieramy kształt i grubość indywidualnie dla klienta a także zgodnie z jego upodobaniami. Górną kreskę rysujemy w linii rzęs optycznie je zagęszczając, natomiast kreską dekoracyjną możemy podkreślić piękno oka.

Makijaż permanentny ust

 

Makijaż permanentny ust pomoże podkreślić kontur wyrównując niedoskonałości w ich naturalnym kształcie. kolor pigmentu dobieramy do naturalnej barwy warg i typu urody. polecamy również ekskluzywną specjalność, jaką jest pełne cieniowanie ust. makijaż permanentny ust pomoże wyglądać pięknie przez całą dobę bez ciągłego poprawiania ust szminką lub błyszczykiem.

Makijaż permanentny pozwala:

 

  • stworzyć piękne brwi
  • przyciemnić ich naturalny odcień
  • nadać odpowiedni kształt, co jest szczególnie pomocne przy asymetrii brwi
    optycznie podnieść powieki i „otworzyć oko”
  • makijaż polecany jest również dla osób aktywnych, uprawiających sport i korzystających z basenu gdzie bez makijażu mogą wyglądać pięknie i czuć się pewnie.