Mezoterapia bezigłowa – alternatywa dla osób obawiających się zabiegów igłowych

 

Mezoterapia bezigłowa jest to alternatywa dla osób obawiających się zabiegów igłowych, chcących uniknąć śladów po zabiegach z użyciem igieł (mezoterapi igłowej malualnej lub demapen).

Mezoterapia bezigłowa to najnowocześniejszy, innowacyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Urządzenia do mezoterapii bezigłowej wykorzystują zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych a także w warstwie rogowej skóry, pozwalając na otworzenie nowych dróg wprowadzania preparatów aktywnych. Jest to reakcja odwracalna, przejściowa, ale dzięki niej poprawia się wchłanianie składników odżywczych zarówno do wnętrza skóry jak i do samego wnętrza komórek, co pozwala leczyć wszelkie problemy skórne .

Mechanizm działania

 

Zabieg mezoterapii bezigłowej powoduje również przyspieszenie metabolizmu, poprawę przepływu limfy i krążenia krwi, drenaż limfatyczny, a także niwelowanie zmarszczek, rozjaśnianie skóry, utrzymywanie odpowiedniego jej nawilżenia, redukcję cellulitu, przyspieszenie spalania tłuszczu i wyszczuplenie.

Wskazania:

 

utrata elastyczności i jędrności skóry
profilaktyka przeciwstarzeniowa
fotostarzenie
zmarszczki
kurze łapki
worki pod oczami
cienie pod oczami
rozstępy
cellulit
blizny
skóra sucha
wymagająca nawilżenia
cera zmęczona
szarym kolorycie
skóra palacza
skóra naczyniowa
obrzęki

Przeciwwskazania:

 

ciąża
metalowe elementy w ciele
choroby serca
choroby żył
rozrusznik serca
epilepsja
nadwrażliwość skóry, stany zapalne
cysty
trądzik ropowiczy